Modelki i Hostessy – kilka faktów

Już od kilku sezonów trudno się pokazać w butach o wysokości obcasa mniejszej niż 10 centymetrów by nie uchodzić za osobę niemodną. Szpilki damskie dla modelki Kielce z roku na rok rosną wręcz do góry! Już nawet sandałki mają obcasy wysokości 14-15 centymetrów. Chciałoby się czasami kupić takie buty szpilki, w których można by oglądać świat z perspektywy o kilkanaście centymetrów wyższej niż zwykle. Pozostaje tylko dylemat: czy dam radę w nich chodzić?!

Stylizacje dla hostess

Biało-czarne stylizacje od lat inspirują projektantów mody. Kojarzone z modelki Wrocław i powściągliwością często wymykają się z klasycznych ram projektowania i błyszczą na wybiegach oraz na czerwonych dywanach. Tej jesieni również będzie królować popularny duo-kolor. Razem z Dorotą Sikorską, stylistką marki Every Nature, doradzamy, co zrobić by wyglądać jak gwiazda w tajemniczej czerni i niewinnej bieli.

Modelka nie koniecznie musi być szczupła

Ideał modelki Katowice zmieniał się wraz z upływem czasu. Od rubensowskich kształtów, po anemiczne i chude modelki. Dziś niestety obowiązuje drugi model. Od modelek wymaga się szczupłej, wręcz chudej sylwetki, pozbawionej atrybutów kobiecości, takich jak biodra czy biust.

Czym jest moda dla hostessy czy modelki?

Wszyscy chcą być ubrani jak modelki Kraków i wyglądać dobrze, jednak jak można to zdefiniować, moda w końcu nie jest czymś co się czuje, lecz zbiorem informacji, które do nas docierają z wielu źródeł. Żeby zdawać sobie sprawę z tego, co to jest modna odzież damska czy męska, trzeba albo korzystać z pomocy stylistów, albo po prostu interesować się tematem, być dobrym obserwatorem i patrzeć na ludzi na ulicy, na reklamy w telewizji i czasopismach i na billboardy. Największym wskaźnikiem mody są jednak gwiazdy showbiznessu, będące żywą reklamą – niezależnie od tego czy same dokonują wyboru tego co noszą, czy też odnoszą określone korzyści z zakładania polecanej odzieży.

Gwiazdy i hostessy na eventach

Spece od marketingu prześcigają się w pomysłach na oryginalne i skuteczne wypromowanie produktu. A przecież istnieje recepta na dobry spot telewizyjny, reklamę internetową, prasową, radiową czy miejski billboard. Wystarczy zatrudnić Modelki Warszawa, ale nie byle jaką. Musi to być celebryta światowego formatu. Jak pokazuje doświadczenie, ci zagraniczni są znacznie drożsi, ale i skuteczność reklamy rośnie wprost proporcjonalnie do popularności gwiazdy. Opłaca się wydać kilkadziesiąt tysięcy złotych na aktora lub aktorkę, żeby koszule, makaron czy alkohol sprzedawały się znacznie lepiej.

Na zakończenie … Buty na lato!

Sztandarowym obuwiem letnim są sandały. Nic dziwnego. Są idealne na upalne dni. Ich różnorodność jest tak duża, że każda kobieta oraz modelki Poznań może znaleźć coś dla siebie. Krój sandałów musi być dobrany do stylizacji, figury oraz do okazji. Większość stylizacji letnich, takich codziennych i nieformalnych wygląda dobrze z rzymiankami. Są o tyle rewelacyjne, że nie tylko wyglądają świetnie, ale są jeszcze bardzo wygodne – płaskie podeszwy plus dużo cienkich pasków, które gwarantują, że but trzyma się stabilnie na stopie.